کابینت و رک

کابینت و رک

کابینت و رک

کابینت و رک

  • کابینت و رک :

هر پروژه ای نصب و راه اندازی متفاوتی دارد بنابراین انتخاب گزینه نصب مناسب نیاز به انتخاب قفسه رک یا کابینه دارد. هر یک، مزایایی را ارائه می دهد، در حالی که انتخاب درست یا غلط بودن به تعیین گزینه ای که بیشتر به نیازهای پروژه های فردی مناسب است، نیاز به توجه دارد. با وجود آخرین روند در جهت استفاده از رک و کابینت، قفسه های رک همچنان یک راه حل کاملا مناسب برای بسیاری از مراکز داده است.

انواع مختلف برنامه ها را با حمایت از تجهیزات فعال مانند سوئیچ ها و سرورها برای ارائه یک پلت فرم کابل ارائه می کند که جریان هوای آزاد را فراهم می کند. دسترسی آسان به بخش های تجهیزات و کابل کشی، ایجاد زمان نگهداری برای حرکت، اضافه یا تغییر را ایجاد و فراهم می کند توانایی استفاده از مدیران کابل گسترده و عمیق عمودی در هر دو طرف، ارائه راه حل مدیریت کامل کابل هزینه های کمتر از راه حل های کابینه محصور می باشد.

با این حال، برخی از اشکالات وجود دارد: دسترسی آسان می تواند نگرانی امنیتی را برای آسیب بالقوه ایجاد کند. تجهیزات فعال در معرض آلاینده ها (خاک، آوار) قرار دارند. کابل ها در معرض انفجار می توانند به زیبایی شناسی ضعیف منجر شوند، به خصوص اگر ضعیف نگهداری شوند.

کابینت ها :

طبق گفته Rozzoni، کابینت های محصور شده در اروپا را به دو دلیل محبوب می دانند: ارائه بهترین و ساده ترین روش برای انواع استراتژی های جداسازی هوا، از جمله محفظه سرد هواپیما، مهار خورشید، و مهار سطح کابینه است. شامل سطوح امنیتی فیزیکی بسیار بالاتر، با انواع مختلف سیستم های قفل در دسترس برای افزایش حفاظت از ورود غیر مجاز است.

با وجود این مزایا، کابین های محصور دارای چندین چالشی هستند: تعمیر و نگهداری طول می کشد به علت دسترسی محدود شده است

هزینه های بالاتری ممکن است مراکز داده، به خصوص عملیات های کوچک و یا شروع کار را ممنوع کند. هنگام مقایسه قفسه های قاب باز با کابین های محصور،این است که همه عوامل را که در طول عمر نصب نقش مهمی ایفا می کنند، مورد توجه قرار دهید و راه حل را انتخاب کنید که بهترین نیازهای اصلی پروژه منحصر به فرد را برآورده سازد.

رک :

بهترین قفسه(رک) برای کار :

قفسه سرور RackSolutions سازگار با تمام OEM های پیشرو مانند سرورهای Dell، HP و IBM و تجهیزات و استانداردهای EIA برای 19 قفسه سرور هستند. کابین سرور کاملا محصور شده و امن از 18U تا 42U سرور است، و آنها بیش از نیازهای جریان هوا OEM بیش از حد است.

قفسه سرور قاب باز یک راه عالی برای بهینه سازی خنک کننده و سیم کشی آسان است.این قفسه در اندازه های مختلف از 16U تا 58U است، و آنها را سریع و آسان جمع آوری میکند. یکی دیگر از گزینه 2Post قفسه سرور، که به خوبی برای نصب و راه اندازی مرکز بزرگ داده ها با انواع تجهیزات قفسه 2Post و 4Post کار می کند.

برای فضاهای اداری کوچک، قفسه قابل حمل که زیر میز قرار می گیرد، ایده آل است، از راه حل های دیگر محیط های حمل و نقل منحصر به فرد ما شامل قفسه های بیرونی سخت، ضد آب، جداسازی شوک داخلی و نقطه نصب مناسب است. همچنین قفسه های کامپیوتر RackSolutions به راحتی با مجموعه های راه آهن OEM سازگار است.

منبع : source 

سایر مقالات این سایت :

تثبیت کننده های ولتاژ استاتیک

جهت مشاوره یا خرید انواع یو پی اس ، باتری یو پی اس ، استابلایزر ، رک ، کابینت ، پی دی یو و یا تعمیر تخصصی یوپی اس و باتری با شماره 02177973810 تماس حاصل نمایید .