چه اندازه به واحد های یو پی اس نیاز داریم؟

چه اندازه به واحد های یو پی اس نیاز داریم؟

چه اندازه به واحد های یو پی اس نیاز داریم؟

چه اندازه به واحد های یو پی اس نیاز داریم؟

  • چه اندازه به واحد های یو پی اس نیاز داریم؟

شما با استفاده از یو پی اس به اندازه کافی برق خواهید داشت تا سیستم کامپیوتری خود را مناسب با محیط و کار خود داشته باشید. این عمل تا حدی قابل قبول است.

اگر یو پی اس شما معافیت نداشته باشد تا سیستم شما را از لحظه ای که برق قطع می شود، تا زمانی که آن را به طور موفقیت آمیز به اتمام برساند، به خطر می اندازد بنابراین شما در معرض صدمه به دستگاه و از دست رفتن اطلاعات هستید.

پس چگونه می توان نیازهای سیستم را محاسبه کرد؟ اولین قدم، بررسی سیستم هسته ای و لوازم جانبی است که می خواهید در صورت از دست دادن قدرت، ادامه دهید. در مورد سرور های خانگی هم ما نیازی به محاسبه بار محیطی نیستیم زیرا هیچ وسیله جانبی وجود ندارد (این سرور سرعتی است که بدون نیاز به برق از سخت افزار به طور مستقیم در برج استفاده می شود).

از سوی دیگر، دو رایانه ما (در دفتر خانه و اتاق بازی) دارای لوازم جانبی مانند مانیتور، درایوهای سخت افزاری خارجی و غیره هستند. در زمان قطع برق هم که شما در حال کار بر روی کامپیوتر هستید، ارزشمند است که باتری مانیتور را نیز عرضه کند تا شما بتوانید با دستگاه ارتباط برقرار کنید. در هنگام محاسبه نیازهای خود، صرفه جویی در مصرف انرژی دستگاه های جانبی را نادیده نگیرید.


بیشتر بخوانید :  موارد ایمنی باتری یو پی اس


اگر می خواهید با محاسبات خود بسیار دقیق باشید، می توانید از یک قدرت برای اندازه گیری الگوهای مصرف واقعی دستگاه های خود استفاده کنید.

در عوض، شما می توانید رتبه بندی منبع تغذیه برای کامپیوتر خود را به عنوان اندازه گیری از حداکثر قدرت کامپیوتر بررسی کنید. با این وجود مهم است که توجه داشته باشیم که یک منبع تغذیه 400 وات بارگیری ثابت 400 وات را از بین نمی برد. سرور خانه ما یک منبع تغذیه 400 وات دارد، اما با اندازه گیری ابزار Kill-a-Watt، آن را به حداکثر بار راه اندازی کمی بیشتر از 300W و بار عملیاتی ثابت تنها در حدود 250W است.

اگر شما در نظر سنجی حداکثر امتیاز PSU و لوازم جانبی را خواهید آورد. به علاوه، می توانید دقت محاسبات خود را با استفاده از دستگاه اندازه گیری افزایش دهید و بیشتر بودجه خود را به سمت ویژگی های واحد یو پی اس های مورد نظر خود اختصاص دهید و کمتر به خرید یک باتری بزرگتر فکر کنید. صرف نظر از اینکه شما از روش دقیق تر استفاده می کنید، یک مقدار واتساپ دارید. برای نمونه های محاسبه ما قصد داریم از ارزش 400 دلار استفاده کنیم.

اندازه گیری ولتاژ آمپر استاندارد مورد استفاده برای توصیف ظرفیت واحدهای یو پی اس است که حداقل امتیاز VA که ما برای نیازهای 400W نیاز داریم، یک سیستم امتیاز 640 VA می باشد. پس چه مدت سیستم حداقل نصب را اجرا خواهد کرد؟ بنابراین شما یک سیستم پشتیبان گیری باتری را برای رایانه خود دریافت می کنید تا زمانی که از برق خارج شود همه چیز را اجرا می کند.

متأسفانه محاسبات فوق العاده سریع برای تعیین زمان اجرا وجود ندارد مانند اینکه برای تعیین حداقل لازم VA وجود دارد. در حقیقت، این مسئله بسیار بزرگی است که اطلاعات ضروری (به ویژه رتبه بندی بهره وری) را استخراج می کند، زیرا استفاده از جداول تخمین زده شده سازنده (که ما در هر حال به سمت محافظه کارانه می توانیم استفاده کنیم) بسیار مفید است. شما می توانید محاسبه / ابزار انتخاب از محبوب ترین تولید کنندگان یو پی اس را در اینجا ببینید:

_ انتخاب یو پی اس APC
_ مشاور UPS سایبرپور
_ راهنمای انتخاب Tripp Lite

عملا صحبت کردن، هنگامی که حداقل نیازهای VA برای راه اندازی خود را ایجاد کرده اید، می توانید شروع و مقایسه زمان های اجرا برای واحدهای UPS که حداقل الزامات VA را با سیستم های دارای امتیاز بالاتر بدست آورید، تعیین کنید که چقدر مایل به دریافت وقت اضافی هستید.

منبع : how-to-select-a-battery-backup-for-your-computer

سایر مقالات این سایت :

UPS صنعتی در مقابل UPS استاندارد

جهت مشاوره یا خرید انواع یو پی اس ، باتری یو پی اس ، استابلایزر ، رک ، کابینت ، پی دی یو و یا تعمیر تخصصی یوپی اس و باتری با شماره 02177973810 تماس حاصل نمایید .