swells و overvoltages چیست؟

swells و overvoltages چیست؟

swells و overvoltages چیست؟ اساسا مخالف sags و undervoltages است. تورم افزایش ولتاژ استابلایزر تا یک دقیقه است و یک ولتاژ بالا اثر طولانی مدت یک تورم است. این شرایط زمانی اتفاق می افتد که ولتاژ موجود بالاتر از تقاضا باشد. این معمولا زمانی شروع می شود که تقاضای زیادی برای قدرت وجود داشته باشد.

با توجه به این، شرکت های نرم افزاری معمولا ولتاژ را برای برآورده ساختن تقاضا افزایش می دهند. هنگامی که تقاضا به سرعت کاهش می یابد، احتمال وجود ولتاژ باقی می ماند که موجب برانگیختن یا ولتاژ بالا می شود.

این مشکلات برق به طور معمول در مناطق روستایی تحت تاثیر قرار می گیرند، زیرا شرکت های برق معمولا بعد از تقاضای پایین، ولتاژ را در سطح بالای ولتاژ پایین می گذرانند. این وضعیت ها زمانی اتفاق می افتد که تنظیم کننده ولتاژ سیستم ناکارآمد باشد یا زمانی که تنظیمات ترانسفورماتور به درستی توسط شرکت برق تنظیم نمی شود.

swells (نوسانات) و overvoltages

swells و overvoltages چیست؟

swells (نوسانات) و overvoltages

حتی هنگامی که نوسانات کوتاه هستند، آنها می توانند به تجهیزات آسیب برسانند. این مشکلات برق می تواند باعث بروز بیش از حد تجهیزات و آسیب رساندن به آنها شود. آنها همچنین ممکن است چراغ ها و مانیتور ها را سوسو می کنند. مراکز داده به این شرایط حساس هستند، زیرا ممکن است خطاهای داده در سیستم های کامپیوتری ایجاد شود. نیمه هادی ها نیز می توانند از طریق overvoltages و swelling آسیب ببینند.

برای جلوگیری از برانگیختن و اضافه ولتاژ از تأثیرات تجهیزات حساس، لازم است از منبع برق اضطراری یا سیستم UPS استفاده شود. در حالی که پایه ای ترین حفاظت در مقابل این مشکل برق، یک سیستم UPS آماده به کار است، بهترین راه محافظت از تجهیزات در برابر تورم یا ولتاژ با استفاده از یو پی اس آنلاین است. این دستگاه ها از افزایش ناگهانی ولتاژ محافظت می کند. آنها به طور خودکار ولتاژ را در صورت بروز این مشکلات برق تنظیم می کنند تا تجهیزات الکتریکی محافظت شوند.

منبع
جهت مشاوره یا خرید انواع یو پی اس ، باتری یو پی اس ، استابلایزر ، رک ، کابینت ، پی دی یو و یا تعمیر تخصصی یوپی اس و باتری با شماره 02177973810 تماس حاصل نمایید .